Trening Personalny

Trening personalny

Trening indywidualny z trenerem personalnym

Trening indywidualny został przygotowany z myślą o najbardziej wymagających klientkach, które oczekują indywidualnego podejścia dostosowanego do ich potrzeb i możliwości. Trening osobisty to najlepsze rozwiązanie, aby osiągnąć zamierzony cel (redukcja tkanki tłuszczowej, utrata wagi, kształtowanie sylwetki, poprawa kondycji i sprawności).

indywidualny plan ćwiczeń

Trening osobisty jest idealnym rozwiązaniem dla:

  • osób, którym brakuje motywacji i chęci do ćwiczeń
  • początkujących, stawiających pierwsze kroki w klubie fitness
  • ćwiczących od dawna bez satysfakcjonujących efektów

Jak się przygotować?

  • należy zabrać ze sobą odpowiedni strój treningowy (zmienne i czyste obuwie sportowe, wygodne spodenki i koszulkę do ćwiczeń, skarpetki zakrywające kostkę pomocne podczas ćwiczeń z gumą)
  • posiłek najlepiej zjeść nie później niż 2 godziny przed treningiem – w zależności od celu treningowego należy zarezerwować od 1 do 2 godzin (10-15 minut rozgrzewki, 55 minut ćwiczeń z trenerem, 30-60 minut treningu cardio).

Trening indywidualny 1:1


50-cio minutowy trening z trenerem osobistym w relacji jeden do jednego, który pozwala uniknąć błędów w technice wykonywania ćwiczeń, dając gwarancję bezpieczeństwa. Systematyczna praca z trenerem pozwala na zaplanowanie regularnych treningów oraz realizację długoterminowego planu treningowego, którego celem jest osiągnięcie wymarzonej sylwetki.

Dodatkowo trening obejmuje zestaw cardio zalecony przez trenera oraz doradztwo w zakresie diety i suplementacji.

Trening indywidualny 1:2


Trening dla dwóch osób. Ćwicz z przyjaciółką, mamą, siostrą… Atrakcyjna cenowo propozycja dla dwóch Pań chcących ćwiczyć razem pod opieką trenera.

trening personalny

Indywidualny plan treningowy


Ułożenie planu treningowego

Aby osiągnąć jak najlepsze efekty, trenując w siłowni, każdy musi pracować wg własnego planu treningowego.

Spotkanie z trenerką zawiera:

  • test siły mięśniowej
  • test wytrzymałości
  • założenie teczki treningowej
  • ułożenie planu treningowego
  • zalecenia żywieniowe

Plan treningowy + test wydolnościowy / mięśniowy
60 minutowe spotkanie z trenerem personalnym, przeznaczone dla Pań chcących otrzymać plan treningowy, indywidualnie dopasowany do swoich potrzeb. Podczas spotkania trener sprawdza wydolność organizmu oraz stan poszczególnych grup mięśniowych za pomocą testów. Wyniki umożliwiają dobór odpowiedniego zestawu ćwiczeń, następnie klientka realizuje przygotowany plan treningowy pod okiem trenera, który koryguje ewentualne błędy i odpowiada na pytania.

Zapoznanie z siłownią
30 minutowe spotkanie z trenerem personalnym, przeznaczone dla Pań stawiających pierwsze kroki na siłowni. Podczas spotkania trener przedstawi rodzaje sprzętu, pokaże w jaki sposób uruchomić i ustawić maszyny aerobowe, a następnie nauczy prawidłowego korzystania z maszyn siłowych.

Trenerzy


Nasi trenerzy personalni posiadają uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością ćwiczenia siłowe, wydane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Katarzyna Figurska

fitness manager, trener personalny, instruktor fitness
“Prawdziwe twardzielki nigdy się nie poddają”

Katarzyna FigurskaAbsolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, trener personalny, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki oraz ćwiczenia siłowe (kulturystyka). Instruktor Pilates oraz Zdrowy Kręgosłup. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu, jest cenionym instruktorem zajęć grupowych oraz trenerem osobistym. Systematycznie poszerza wiedzę z zakresu treningu prozdrowotnego na szkoleniach oraz doskonali swoje umiejętności podczas konwencji. Osoba cierpliwa i jednocześnie wymagająca, dbająca o bezpieczeństwo oraz efektywność treningu. Aktywność fizyczna, to jej sposób na zdrowe i szczęśliwe życie..

Sylwia Bartoszewicz

trener personalny, instruktor fitness
“Małymi krokami, do wielkich celów!”

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, który reprezentowała na Mistrzostwach Polski Szkół Wyższych w Aerobiku Sportowym. Miłośniczka baletu oraz tańca nowoczesnego. Instruktor Gymstick, The Pilates Coach Fitness, Trener Personalny. Ma na swoim koncie ponad dekadę doświadczenia w prowadzeniu grupowych zajęć fitness. Pasjonatka sportu, nieustannie poszukująca najskuteczniejszych sposobów poprawy sylwetki na szkoleniach i konwencjach w kraju i za granicą. Wymagający trener personalny, którego charyzma i radosne usposobienie motywują klientki do regularnego wysiłku i sięgania po kolejne sportowe wyzwania.

Joanna Stankiewicz

trener personalny
“Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć!”

Trener personalny, dietetyk kliniczny, absolwentka Dietetyki na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Osoba zawsze uśmiechnięta, wymagająca, mobilizująca do podejmowania coraz większego zaangażowania. Według niej trening personalny ma być wyzwaniem, które zapewni Ci dojście do wymarzonego celu, a trener jest po to, by osiągnąć go z Tobą!
Partner, dzięki któremu z każdym spotkaniem nabierzesz pewności siebie.