Zajęcia fitness

Zajęcia fitness

Klub Fitness Szczecin zaprasza

 

klub fitness

 

 


 

SPALACZ TŁUSZCZU

Ekstremalnie mocny trening, skonstruowany tak, aby maksymalnie zintensyfikować spalanie tkanki tłuszczowej. Podczas zajęć możesz spodziewać się wytężonej pracy całego ciała i konkretnej dawki ćwiczeń wydolnościowych. Jeśli jesteś ostrą zawodniczką i chcesz zmierzyć się z trudnym przeciwnikiem, jakim jest tkanka tłuszczowa, to są właśnie zajęcia dla Ciebie. Trening przeznaczony tylko dla zaawansowanych.


 

WZMACNIANIE

Zajęcia wzmacniające i modelujące całe ciało. Jeśli chcesz ujędrnić nie tylko brzuch, pośladki i uda, ale również ramiona, plecy oraz klatkę piersiową, to jest najlepszy trening dla Ciebie. Trening dla wszystkich, również dla początkujących.


 

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zajęcia poświęcone profilaktyce kręgosłupa, która opiera się na zestawie wyselekcjonowanych ćwiczeń koordynacyjnych, równoważnych, oddechowych i rozciągających. Systematyczny trening kręgosłupa pozwala zapomnieć o bólu, usprawnić ciało, zahamować lub spowolnić postępowanie zmian zwyrodnieniowych. Zajęcia dla wszystkich, również dla początkujących.

 


 

BRZUCH, POŚLADKI, UDA

Trening modelujący brzuch, pośladki i uda, czyli trzy najbardziej problematyczne strefy kobiecego ciała. Wybierz dla siebie odpowiedni poziom trudności zajęć. Wystarczy, że sprawdzisz kolor tła na planie i wybierzesz stopień zaawansowania treningu, który najbardziej Ci odpowiada.

 


fitness dla pań

 

TBC

Intensywny trening całego ciała, poprawiający wydolność oddechowo-krążeniową organizmu. Dzięki zajęciom TBC ukształtujesz sylwetkę, spalisz zbędną tkankę tłuszczową, poprawisz kondycję i wytrzymałość. Trening przeznaczony dla średniozaawansowanych


 

WYSZCZUPLANIE

Zajęcia wyszczuplające sylwetkę, których celem jest pobudzenie mięśni całego ciała do pracy w zakresie tętna aerobowego, co zapewnia wysmuklenie sylwetki bez rozbudowy masy mięśniowej. Odpowiednio dobrane ćwiczenia rozciągające sprawiają, że ciało staje się jędrne, jednocześnie nie tracąc kobiecości i delikatności.
Podczas zajęć możesz spodziewać się rozgrzewki aerobowej, intensywnej pracy mięśni całego ciała oraz dużej dawki rozciągania. Trening przeznaczony dla średniozaawansowanych.

 


 

PILATES

Klasyczny Pilates, to trening skonstruowany w oparciu o oryginalny zestaw ćwiczeń Josepha Pilatesa. Uczęszczanie na zajęcia Pilates prowadzi do zwiększenia świadomości oraz kontroli własnego ciała, poprawia koordynację ruchową, siłę i elastyczność mięśni. Trening przeznaczony dla wszystkich, również dla początkujących.

 


 

PILATES – ZDROWE PLECY

Zajęcia skonstruowane w oparciu o bezpieczne dla kręgosłupa modyfikacje ćwiczeń Josepha Pilatesa. Podczas treningu wykorzystywane są ćwiczenia stabilizujące miednicę i kręgosłup, a także wzmacniające mięśnie głębokie. Zajęcia odbywają się przy spokojnej muzyce, a ćwiczenia wykonuje się we własnym tempie, unikając obciążania stawów i minimalizując ryzyko kontuzji. Przeznaczone dla wszystkich, również dla początkujących.

 


 

TRENING OBWODOWY

Trening obejmuje zestaw ćwiczeń tzw. stacji, które wzmacniają poszczególne grupy mięśniowe. Liczba stacji uzależniona jest od liczby klientek oraz poziomu zaawansowania grupy. Każda z klientek zajmuje jedną stację i wykonuje ćwiczenie przez określony czas, następnie przechodzi na kolejną stację, a po przejściu całego obwodu następuje przerwa. Podczas zajęć grupa wykonuje od 2 do 4 obwodów.

trening obwodowy

Trening charakteryzuje się dużą dynamiką, dzięki czemu pozwala na szybką redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej. Podczas jednej sesji ćwiczone są wszystkie części ciała, co powoduje zwiększenie siły i wytrzymałości całego organizmu. Ćwiczenia odbywają się z wykorzystaniem sprzętu dodatkowego na siłowni. Dodatkową korzyścią płynącą z treningu obwodowego jest nauka prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń siłowych. Na zajęcia obowiązują zapisy w recepcji Klubu. Oferta nie dotyczy karnetów promocyjnych na siłownię.

 


 

PŁASKI BRZUCH + SPALANIE

Intensywny trening, którego zadaniem jest nie tylko wyrzeźbienie mięśni brzucha, ale również spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, która nie pozwala cieszyć się z efektów treningu. Jeśli próbowałaś już wszystkiego, a Twój brzuch nadal nie jest idealnie płaski, to są zajęcia dla Ciebie. Trening przeznaczony dla średniozaawansowanych.

 


FIT LADY

Zajęcia poświęcone obszarom kobiecego ciała, które są najbardziej narażone na utratę jędrności. Wzmacnianie poszczególnych mięśni sprawia, że skóra staje się bardziej napięta, a zwiotczałe partie nabierają jędrności. Dodatkowym aspektem zajęć FIT LADY jest polepszenie samopoczucia, ponieważ wyglądasz i czujesz się bardziej FIT po każdym treningu. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich kobiet, przede wszystkim dla średniozaawansowanych.


 

TABATA

To intensywny trening interwałowy. Zajęcia będą składać się z dynamicznej rozgrzewki, następnie 8 serii ćwiczeń (20 sekund ćwiczeń, 10 sekund przerwy) oraz strechingu, który wyciszy nasze ciało. Zasady tabaty są proste: podczas jednego ćwiczenia robimy tyle powtórzeń ile jesteśmy w stanie przy czym dajemy z siebie 100%. Zajęcia będą fenomenalną rozgrzewką oraz uzupełnieniem treningu obwodowego.


 

CALLANETICS

Ćwiczenia angażujące mięśnie bez zadyszki. Jeśli nie lubisz wyczerpujących treningów aerobowych, a chcesz poczuć pracę mięśni i porozciągać się, to koniecznie wybierz się na lekcję CALLANETICS. Jest to niezawodny program treningowy, który modeluje sylwetkę bez obciążania stawów i bez ryzyka nadmiernego rozbudowania masy mięśniowej, ponadto nadaje elastyczność za sprawą dużej dawki ćwiczeń rozciągających. Zajęcia dla wszystkich, również dla początkujących.


 

JĘDRNE POŚLADKI + SPALANIE

Intensywny trening, którego zadaniem jest ujędrnienie pośladków oraz spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej, która nie pozwala cieszyć się z efektów treningu. Jeśli próbowałaś już wszystkiego, a Twoje pośladki nadal nie są idealne, to są zajęcia dla Ciebie. Trening przeznaczony dla średniozaawansowanych.

 


 

 

 

lady fitness club