Zajęcia fitness

Zajęcia fitness

Klub Fitness Szczecin zaprasza

 

klub fitness

 

 


 

FIT MAMA

Przyszła Mamo, czy chcesz:
– poczuć endorfiny i radość płynące z ruchu,
– zachować sprawność fizyczną aż do samego rozwiązania,
– zrelaksować się,
– zapobiec dolegliwościom bólowym kręgosłupa oraz obrzękom i zaparciom,
– wzmocnić mięśnie aby przygotować się do wysiłku jakim jest poród oraz szybko odzyskać dobrą formę po porodzie,
– poznać inne Mamy czekające na swoje maleństwa i wymienić doświadczenia?
Jeśli tak, to zapraszamy na zajęcia dedykowane specjalnie Paniom w ciąży w piątki o godzinie 12.00.
Zadbaj o swoje dobre samopoczucie w tym wyjątkowym czasie!
Zajęcia przeznaczone są dla Pań od początku drugiego trymestru ciąży.
Należy przedstawić zaświadczenie od lekarza prowadzącego ciążę o braku przeciwwskazań zdrowotnych do tego typu aktywności.


 

AEROBOX

Rozładuj swój stres, zgub dużą ilość kalorii i spal tłuszcz! Trening wydolnościowy, ogólnokondycyjny w zmiennym tempie. Połączenie aerobiku z elementami technik sztuk walki: boksu, kick-boxingu, karate itp. Idealny sposób na rozładowanie energii, poprawie wydolności, wymodelowanie sylwetki, zgubienie kilku zbędnych kilogramów. Aeroboxing jest formą fitness przeznaczoną dla osób, które lubią się zmęczyć i dobrze bawić.


 

SHAPE INTERWAŁ

„Ekspert” od spalania tkanki tłuszczowej! To rodzaj treningu, który polega na przeplataniu intensywnych ćwiczeń aerobowych z ćwiczeniami o umiarkowanym stopniu intensywności. Na zajęciach wykorzystywane są ćwiczenia z zakresu treningu cardio i siłowego.


 

TRX

Szukasz wyzwania, a może znudziło Cię dźwiganie ciężarów– spróbuj podźwigać własne ciało podczas rewelacyjnego treningu jakim jest TRX.TRX to trening z masą własnego ciała, do którego wykorzystuje się specjalny zestaw regulowanych pasów.TRX pozwala w bezpieczny sposób wykonywać setki różnorodnych treningów, dzięki którym poprawimy swoją siłę, wytrzymałość, mobilność, równowagę. Dzięki temu pracujemy jednocześnie nad mięśniami globalnymi, a także tymi które są niewidoczne dla oka ludzkiego – mięśniami lokalnymi, zapobiegamy urazom oraz chronimy nasz kręgosłup.


 

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zajęcia poświęcone profilaktyce kręgosłupa, która opiera się na zestawie wyselekcjonowanych ćwiczeń koordynacyjnych, równoważnych, oddechowych i rozciągających. Systematyczny trening kręgosłupa pozwala zapomnieć o bólu, usprawnić ciało, zahamować lub spowolnić postępowanie zmian zwyrodnieniowych. Zajęcia dla wszystkich, również dla początkujących.

 


 

BRZUCH, POŚLADKI, UDA

Trening wzmacniający i modelujący brzuch, pośladki i uda, czyli trzy najbardziej problematyczne strefy kobiecego ciała. Na zajęciach BPU możesz spodziewać się krótkiej rozgrzewki oraz ćwiczeń rzeźbiących mięśnie ud, pośladków i brzucha. Zajęcia dla wszystkich, również dla początkujących.

 


fitness dla pań

 

TBC

Intensywny trening całego ciała, poprawiający wydolność oddechowo-krążeniową organizmu. Dzięki zajęciom TBC ukształtujesz sylwetkę, spalisz zbędną tkankę tłuszczową, poprawisz kondycję i wytrzymałość. Zajęcia dla początkujących i średnio zaawansowanych


 

WYSZCZUPLANIE

Zajęcia wyszczuplające sylwetkę, których celem jest pobudzenie mięśni całego ciała do pracy w zakresie tętna aerobowego, co zapewnia wysmuklenie sylwetki bez rozbudowy masy mięśniowej. Odpowiednio dobrane ćwiczenia rozciągające sprawiają, że ciało staje się jędrne, jednocześnie nie tracąc kobiecości i delikatności.
Podczas zajęć możesz spodziewać się rozgrzewki aerobowej, intensywnej pracy mięśni całego ciała oraz dużej dawki rozciągania. Trening przeznaczony dla średnio zaawansowanych.

 


 

SHAPE

Zajęcia wzmacniające i modelujące całe ciało, prowadzone w zakresie tętna aerobowego. Jeżeli chcesz ujędrnić nie tylko brzuch, pośladki i uda, ale również ramiona, plecy oraz klatkę piersiową, to jest najlepszy trening dla Ciebie! Dzięki ćwiczeniom wzmacniającym ramiona możesz pozbyć się „falbanek”, ćwicząc klatkę piersiową ujędrnisz biust, a wzmacniając mięśnie grzbietu poprawisz ogólny wygląd całej sylwetki. Trening przeznaczony dla średnio zaawansowanych.

 


 

PILATES

Klasyczny Pilates, to trening skonstruowany w oparciu o oryginalny zestaw ćwiczeń Josepha Pilatesa. Uczęszczanie na zajęcia Pilates prowadzi do zwiększenia świadomości oraz kontroli własnego ciała, poprawia koordynację ruchową, siłę i elastyczność mięśni. Trening przeznaczony dla wszystkich, również dla początkujących.

 


 

PILATES – ZDROWE PLECY

Zajęcia skonstruowane w oparciu o bezpieczne dla kręgosłupa modyfikacje ćwiczeń Josepha Pilatesa. Podczas treningu wykorzystywane są ćwiczenia stabilizujące miednicę i kręgosłup, a także wzmacniające mięśnie głębokie. Zajęcia odbywają się przy spokojnej muzyce, a ćwiczenia wykonuje się we własnym tempie, unikając obciążania stawów i minimalizując ryzyko kontuzji. Przeznaczone dla wszystkich, również dla początkujących.

 


 

TRENING OBWODOWY

Trening obejmuje zestaw ćwiczeń tzw. stacji, które wzmacniają poszczególne grupy mięśniowe. Liczba stacji uzależniona jest od liczby klientek oraz poziomu zaawansowania grupy. Każda z klientek zajmuje jedną stację i wykonuje ćwiczenie przez określony czas, następnie przechodzi na kolejną stację, a po przejściu całego obwodu następuje przerwa. Podczas zajęć grupa wykonuje od 2 do 4 obwodów.

trening obwodowy

Trening charakteryzuje się dużą dynamiką, dzięki czemu pozwala na szybką redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej. Podczas jednej sesji ćwiczone są wszystkie części ciała, co powoduje zwiększenie siły i wytrzymałości całego organizmu. Ćwiczenia odbywają się z wykorzystaniem sprzętu dodatkowego na siłowni. Dodatkową korzyścią płynącą z treningu obwodowego jest nauka prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń siłowych. Na zajęcia obowiązują zapisy w recepcji Klubu. Oferta nie dotyczy karnetów promocyjnych na siłownię.

 


 

PŁASKI BRZUCH SPALANIE

Intensywny trening, którego zadaniem jest nie tylko wyrzeźbienie mięśni
brzucha, ale również spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej,, która nie pozwala cieszyć się z efektów treningu. Jeśli próbowałaś już wszystkiego, a Twój brzuch nadal nie jest idealnie płaski, to są zajęcia dla Ciebie. Trening przeznaczony dla średniozaawansowanych.

 


 

JĘDRNE POŚLADKI + SPALANIE

Intensywny trening, którego zadaniem jest ujędrnienie pośladków oraz spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej, która nie pozwala cieszyć się z efektów treningu. Jeśli próbowałaś już wszystkiego, a Twoje pośladki nadal nie są idealne, to są zajęcia dla Ciebie. Przeznaczone dla wszystkich, również dla początkujących.

 


 

 

TRENING GOŚCINNY

To możliwość okazjonalnego skorzystania z usług klubu w innym mieście bez zbędnych formalności i opłat. Warunkiem uzyskania takiego PRZYWILEJU jest bycie członkiem społeczności klubowej (jednego z listy obok). Nie jest on dostępny dla posiadaczy miesięcznych karnetów.

lady fitness club

Kluby biorące udział w programie: