Zajęcia fitness

Zajęcia fitness

Klub Fitness Szczecin zaprasza

 

klub fitness

 

 


 

FIT MAMA

Zapraszamy przyszłe mamy, które chcą zachować sprawność fizyczną, aż do samego rozwiązania, poczuć endorfiny i radość płynącą z ruchu. Dzięki zajęciom FIT MAMA zapobiegniesz dolegliwościom bólowym kręgosłupa, obrzękom i zaparciom, wzmocnisz mięśnie i przygotujesz się do wysiłku jakim jest poród. Jeśli będziesz aktywna w ciąży, to szybciej uda Ci się odzyskać figurę po porodzie. Zadbaj o siebie w tym wyjątkowym czasie! (Zajęcia przeznaczone dla przyszłych mam od początku drugiego trymestru ciąży, które przedstawią zaświadczenie od lekarza prowadzącego ciążę o braku przeciwwskazań zdrowotnych do tego typu aktywności).

 

Zapraszamy mamy po okresie połogu, które chcą w bezpieczny sposób wrócić do formy po ciąży. Dzięki zajęciom FIT MAMA popracujesz nad wzmocnieniem mięśni dna miednicy, poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia przypomnisz mięśniom brzucha prawidłowe wzorce ruchowe, a także zrelaksujesz się, poświęcając odrobinę uwagi tylko sobie.


 

SPALACZ TŁUSZCZU

Ekstremalnie mocny trening, skonstruowany tak, aby maksymalnie zintensyfikować spalanie tkanki tłuszczowej. Podczas zajęć możesz spodziewać się wytężonej pracy całego ciała i konkretnej dawki ćwiczeń wydolnościowych. Jeśli jesteś ostrą zawodniczką i chcesz zmierzyć się z trudnym przeciwnikiem, jakim jest tkanka tłuszczowa, to są właśnie zajęcia dla Ciebie. Trening przeznaczony tylko dla zaawansowanych.


 

WZMACNIANIE

Zajęcia wzmacniające i modelujące całe ciało. Jeśli chcesz ujędrnić nie tylko brzuch, pośladki i uda, ale również ramiona, plecy oraz klatkę piersiową, to jest najlepszy trening dla Ciebie. Trening dla wszystkich, również dla początkujących.


 

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zajęcia poświęcone profilaktyce kręgosłupa, która opiera się na zestawie wyselekcjonowanych ćwiczeń koordynacyjnych, równoważnych, oddechowych i rozciągających. Systematyczny trening kręgosłupa pozwala zapomnieć o bólu, usprawnić ciało, zahamować lub spowolnić postępowanie zmian zwyrodnieniowych. Zajęcia dla wszystkich, również dla początkujących.

 


 

BRZUCH, POŚLADKI, UDA

Trening modelujący brzuch, pośladki i uda, czyli trzy najbardziej problematyczne strefy kobiecego ciała. Wybierz dla siebie odpowiedni poziom trudności zajęć. Wystarczy, że sprawdzisz kolor tła na planie i wybierzesz stopień zaawansowania treningu, który najbardziej Ci odpowiada.

 


fitness dla pań

 

TBC

Intensywny trening całego ciała, poprawiający wydolność oddechowo-krążeniową organizmu. Dzięki zajęciom TBC ukształtujesz sylwetkę, spalisz zbędną tkankę tłuszczową, poprawisz kondycję i wytrzymałość. Trening przeznaczony dla średniozaawansowanych


 

WYSZCZUPLANIE

Zajęcia wyszczuplające sylwetkę, których celem jest pobudzenie mięśni całego ciała do pracy w zakresie tętna aerobowego, co zapewnia wysmuklenie sylwetki bez rozbudowy masy mięśniowej. Odpowiednio dobrane ćwiczenia rozciągające sprawiają, że ciało staje się jędrne, jednocześnie nie tracąc kobiecości i delikatności.
Podczas zajęć możesz spodziewać się rozgrzewki aerobowej, intensywnej pracy mięśni całego ciała oraz dużej dawki rozciągania. Trening przeznaczony dla średniozaawansowanych.

 


 

PILATES

Klasyczny Pilates, to trening skonstruowany w oparciu o oryginalny zestaw ćwiczeń Josepha Pilatesa. Uczęszczanie na zajęcia Pilates prowadzi do zwiększenia świadomości oraz kontroli własnego ciała, poprawia koordynację ruchową, siłę i elastyczność mięśni. Trening przeznaczony dla wszystkich, również dla początkujących.

 


 

PILATES – ZDROWE PLECY

Zajęcia skonstruowane w oparciu o bezpieczne dla kręgosłupa modyfikacje ćwiczeń Josepha Pilatesa. Podczas treningu wykorzystywane są ćwiczenia stabilizujące miednicę i kręgosłup, a także wzmacniające mięśnie głębokie. Zajęcia odbywają się przy spokojnej muzyce, a ćwiczenia wykonuje się we własnym tempie, unikając obciążania stawów i minimalizując ryzyko kontuzji. Przeznaczone dla wszystkich, również dla początkujących.

 


 

TRENING OBWODOWY

Trening obejmuje zestaw ćwiczeń tzw. stacji, które wzmacniają poszczególne grupy mięśniowe. Liczba stacji uzależniona jest od liczby klientek oraz poziomu zaawansowania grupy. Każda z klientek zajmuje jedną stację i wykonuje ćwiczenie przez określony czas, następnie przechodzi na kolejną stację, a po przejściu całego obwodu następuje przerwa. Podczas zajęć grupa wykonuje od 2 do 4 obwodów.

trening obwodowy

Trening charakteryzuje się dużą dynamiką, dzięki czemu pozwala na szybką redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej. Podczas jednej sesji ćwiczone są wszystkie części ciała, co powoduje zwiększenie siły i wytrzymałości całego organizmu. Ćwiczenia odbywają się z wykorzystaniem sprzętu dodatkowego na siłowni. Dodatkową korzyścią płynącą z treningu obwodowego jest nauka prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń siłowych. Na zajęcia obowiązują zapisy w recepcji Klubu. Oferta nie dotyczy karnetów promocyjnych na siłownię.

 


 

PŁASKI BRZUCH + SPALANIE

Intensywny trening, którego zadaniem jest nie tylko wyrzeźbienie mięśni
brzucha, ale również spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, która nie pozwala cieszyć się z efektów treningu. Jeśli próbowałaś już wszystkiego, a Twój brzuch nadal nie jest idealnie płaski, to są zajęcia dla Ciebie. Trening przeznaczony dla średniozaawansowanych.

 


 

JĘDRNE POŚLADKI + SPALANIE

Intensywny trening, którego zadaniem jest ujędrnienie pośladków oraz spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej, która nie pozwala cieszyć się z efektów treningu. Jeśli próbowałaś już wszystkiego, a Twoje pośladki nadal nie są idealne, to są zajęcia dla Ciebie. Trening przeznaczony dla średniozaawansowanych.

 


 

 

TRENING GOŚCINNY

To możliwość okazjonalnego skorzystania z usług klubu w innym mieście bez zbędnych formalności i opłat. Warunkiem uzyskania takiego PRZYWILEJU jest bycie członkiem społeczności klubowej (jednego z listy obok). Nie jest on dostępny dla posiadaczy miesięcznych karnetów.

lady fitness club

Kluby biorące udział w programie: