Endermologia

Endermolift – przeciwstarzeniowy zabieg stymulacji komórkowej

LPG® Endermologie®

 

Endermologia LPG

 

Dla kogo przeznaczony jest ten rodzaj zabiegu?

Zabieg jest dla osób, które chcą odzyskać jędrność skóry, pozbyć się zmarszczek, poprawić fakturę skóry i owal twarzy. Zabieg wykonywany jest najnowszym aparatem Cellu M6R Keymodule [2]. Jest to jedyne urządzenie zdolne do kompleksowego leczenia tkanki łącznej.

Wskazania:

  • kompleksowy lifting twarzy
  • lifting okolic oczu
  • uaktywnienie kolagenu
  • likwidacja zmarszczek na wybranych okolicach
  • wyszczuplenie twarzy
  • poprawienie gładkości skóry
  • lifting owalu twarzy

Firma LPG, światowy lider stymulacji komórkowej, dzięki aparatowi CELLU M6 oferuje zabieg ENDERMOLIFT. Jest to w 100% naturalna technika przeciwstarzeniowa dogłębnie przywracająca skórze gęstość i likwidująca oznaki starzenia. Techniki LPG LIFT oddziałują na powierzchnię skóry mikroimpulsami, stymulując głębiej położone komórki i przywracając zachodzące w nich naturalnie procesy produkcji białek. Zabieg ENDERMOLIFT umożliwia uzyskanie natychmiastowych rezultatów, w tym zdrowego blasku oraz naturalnego, łagodzącego efektu liftingu. Efekty wszystkich sesji kumulują się, dzięki czemu zmarszczki ulegają wypełnieniu, kontury twarzy – wymodelowaniu, a cera staje się bardziej rozjaśniona.

W celu rozjaśnienia cery stymulacja mechaniczna zabiegu LPG LIFT polepsza unaczynienie i wywołuje efekt drenażu toksyn, co powoduje rozświetlenie cery. W celu wypełnienia zmarszczek stymulacja mechaniczna zabiegu LPG LIFT reaktywuje metabolizm komórkowy. W efekcie fibroblasty ponownie wytwarzają kolagen i elastynę, odpowiedzialne za jędrność elastyczność skóry. Dzięki reorganizacji włókien kolagenu struktura tkanek skóry ulega polepszeniu i staje się bardziej równomierna. W celu uwydatnienia konturów twarzy stymulacja zabiegu LPG LIFT w naturalny sposób reaktywuje produkcję kolagenu i elastyny, doprowadzając w ten sposób do odbudowania struktur podporowych skóry.


Zabiegi na twarz Endermologia

 

Ponieważ każdy następny zabieg zwiększa, a także utrwala uzyskane rezultaty,

zalecana jest seria od 10 do 15 zabiegów.

 

ender